Państwowa Szkoła Muzyczna w Odolanowie
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH

O szkole

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Odolanowie kształci uczniów w klasie instrumentów: saksofon, trąbka fortepian, gitara, skrzypce, perkusja. Nauczanie odbywa się w dwóch cyklach w zależności od wieku  kandydata – 6-1O lat cykl sześcioletnie /nauka trwa sześć lat/, w wieku od 10-16 lat cykl czteroletni /nauka trwa cztery lata/. Obok zajęć z gry na instrumencie uczniowie kształcą się podczas zajęć zbiorowych min. kształcenia słuchu, audycji muzycznych, rytmiki, orkiestry lub chóru. Zajęcia są bezpłatne. Dla uczniów nie posiadających instrumentu szkoła stwarza możliwość wynajmu instrumentu. W trakcie roku szkolnego uczniowie biorą udział w koncertach, recitalach popisach instrumentalnych.

Data wytworzenia: 13-05-2018 o 14:11.
Data ostatniej aktualizacji: 07-07-2020 o 14:11.
Ostatnio modyfikował: Janusz Lizurej Lizurej.
Dokument utworzył: Administrator.
Odsłon: 1079.
Historia zmian wpisu:
Lista zmian:

Nie ma zmian w treści pomiędzy tą wersja a wersją aktualną. (Możliwe, że zmienione zostały jedynie metatagi.)

Państwowa Szkoła Muzyczka w Odolanowie